Archív: Září 2006

1S 1,1 – 20

2.9.2006 v 7.29
Na počátku této biblické knihy čteme o ženě jménem Chana, která měla hodného a milujícího muže jménem Elkána. Žilo se jim docela dobře, ale o jedné věci se jim spolu mluvilo dost těžko. Neměli děti, ačkoli je moc chtěli. 

Pokračování »

O čem jedná naše staršovstvo – červenec až září 06

v 7.28
Staršovstvo předběžně projednalo úkoly spojené s přípravou jednání konventu dne 11. listopadu, které se výjimečně uskuteční v našem sboru. 

Pokračování »

Otevřený dopis členům sboru

v 7.27
Milí přátelé, na sklonku minulého školního roku se začala po našem sboru, a vlastně nejen po jeho území, šířit zvěst, že chci ukončit své působení ve Valašském Meziříčí. Chtěl bych k tomu na stránkách Našeho časopisu přidat několik poznámek a snad i vysvětlení. 

Pokračování »

Putovní tábor

v 7.26
Bylo pondělí 21.srpna, 8 hodin a před farou se začali shromažďovat účastníci letošního puťáku. S batohy na zádech jsme vyrazili pěší túrou do Rajnochovic. Cestou jsme doplnili zásoby a první noc prožili na rajnochovické faře. 

Pokračování »

Tábor Hosťálková 2006 – VIKINGOVÉ

v 7.26
Nastalo slunečné ráno, psal se 4. červenec a na faře ve Valašském Meziříčí se to již hemžilo spoustou nedočkavých účastníků velkolepé vikingské plavby. 

Pokračování »

Vikingové sboru

v 7.25
Milí přátelé, chtěli bychom vyjádřit vděčnost vám všem, kdo jste nám letos při chystání tábora pomohli: 

Pokračování »

Sborový zájezd 10.6.

v 7.24
V sobotu, 10.června 2006, jsem musel vstávat hodně brzo. Už v 6 hodin ráno jsme vyjížděli od kostela na velký výlet, až na Slovensko, do Rajeckých Teplic, Rajecké Lesné a Čičman. 

Pokračování »

Sborový večer 19.6.

v 7.23
Tento večer měla biblický úvod Daniela Bosáková a potom nám o sobě povídali hosté z Ostravy: Věra Krupová, Miroslava Zajícová a Miluše Poskerová

Pokračování »

Škračky

v 7.22
25.6.2006 jsem se svými dětmi prožila odpoledne s vaším sborem na Lhotách. Den se vydařil, od rána ani mráček. 

Pokračování »

Test, křížovka, hlavolam

v 7.21
Ježíšova životní pouť

Pokračování »