Archív: Říjen 2007

Shromáždění v říjnu

1.10.2007 v 17.26
Sborový den, sborový večer, bohoslužby v domově důchodců. 

Pokračování »

Gn 13,1 – 18

v 17.24

Abram vystupuje s Egypta i se svými blízkými. Přes všechno selhání si můžeme spolu s ním uvědomit, že ta jeho pouť nebyla tak docela zbytečná. Na cestě do Egypta měl poněkud zmatený a vystrašený praotec na prvním místě sám sebe.

Pokračování »

O čem jedná naše staršovstvo – říjen 07

v 17.19

Dorost se schází v pondělí v 16.00 hodin. První setkání 8. října.

Pokračování »

Vltava 6. – 10. 8. 2007

v 17.18

I letos nám Jeňa Ježík zorganizoval vodu. Bylo to o něco náročnější, protože nás bylo celkem 30 (takže jelo 12 pálav, jeden raft a jedno auto s přívěsem).

Pokračování »

Puťák 2007 aneb cesta kolem světa

v 17.16

A takhle to všechno začalo… jednoho mírně zamračeného rána, kdy mlha ještě docela nestoupla nad kopce a kohouti ještě spali, se kolem sedmé hodiny ráno začaly dít zvláštní věci..

Pokračování »

Potáborové setkání

v 17.13

Koncem letošních prázdnin se uskutečnil sraz táborníků, abychom si zavzpomínali na krásné táborové chvíle. Tentokrát to byl turistický výlet, ve kterém jsme se měli dostat na tábořiště, tam si zazpívat, zahrát různé hry, zavzpomínat a poté se vydat přes Semetín na Vsetín a zpět domů.

Pokračování »

Vzpomínka na léto – SOLA GRATIA- srpen 2007

v 17.11

SOLA GRATIA – vzdělávací a pobytové středisko ČCE – jsem navštívila po dohodě se správcovou paní Silvií Šolkovou v srpnu tohoto roku po ukončení léčby v lázních Teplice nad Bečvou.

Pokračování »

Příběh české tištěné bible

v 17.09

sepsaný a vytištěný podle starých tisků uložených v Muzeu regionu Valašsko ve Valašském Meziříčí a ve Vsetíně. To je název nové knížky, kterou napsala paní Mgr. Jiřina Fabiánová, historička místního muzea. Ona byla také hostem našeho sborového večera 17.9. a o této knize nám vyprávěla.

Pokračování »

Sborový den 23.9.

v 17.06

Zářijový sborový den byl tradičně zaměřený na prázdniny a společné prožité akce. Odpoledne nám připravil Pavel Bartoň s místní mládeží. Na plátno jsme si promítali digitální fotografie. Jednalo se o sborový zájezd, malý a velký tábor, vodu a puťák.

Pokračování »

Koncert Štěpána Raka a Alfreda Strejčka

v 17.05

Ve čtvrtek 18. října 2007 budeme mít možnost vyslechnout v našem městě unikátní kytarový koncert Štěpána Raka s přednesem Alfreda Strejčka VIVAT CAROLUS QUARTUS – koncertní hold Karlu IV.

Pokračování »