Archív: Září 2020

Zářijové číslo časopisu

14.9.2020 v 1.09

Zde si můžete přečíst nejnovější číslo našeho sborového časopisu: 217zari2020-web

Den Diakonie

11.9.2020 v 9.24

Bohoslužby se konají až od 10 hodin, aby se ti, kdo by přišli do kostela, mohli v klidu přesunout na zahradu Hospice Citadela. U kostela bude připravené auto s ochotným řidičem. Na zahradu se z důvodu pandemie nedá procházet prostorami hospice – cesta na zahradu vede přes parkoviště zadem, na místě budou dobrovolníci, kteří Vám cestu ukážou. Na zahradě bude k dispozici i mobilní WC.

Sborové shromáždění

Všechny členy sboru zveme na sborové shromáždění s volbou staršovstva, které se uskuteční při bohoslužbách v neděli 20.9. od 9.30 hodin.

Na presbytery kandidují tito sestry a bratři:

Pavel Bartoň, IT technik

Agostino Diatilo, lékař

Charity Dušíková, učitelka na MD

Martin Fojtů, podnikatel

Zdena Franková, prodavačka

Václav Fuksa, projektant

Alena Haasová, pracovnice v sociálních službách

Daniel Hluchý, technik

Eva Janírková, účetní

Tomáš Jelínek, podnikatel

Libuše Jelínková, učitelka hudby

Jana Kořínková, důchodkyně

Dobromila Krupová, důchodkyně

Libor Nejedlý, projektový manažer

Pavla Taurková, důchodkyně

Bronislav Trčka, řidič sanitní dopravy

Pavel Trusina, překladatel

Při sborovém shromáždění poděkujeme všem, kteří si již po mnoha letech této práce chtějí odpočinout, a budeme se modlit za ty, kteří na sebe na další šestileté období berou zodpovědnost presbyterů.