Návrat Majdy a Jonáše aneb potáborová víkendovka

Bylo to před týdnem, kdy Majda a Jonáš a spousta dalších cestovatelů přijeli z tajůplné víkendovky. Bylo to strašidelné (já nevím, jak to říct), prostě hororové.

První den jsme se chtěli dostat do budoucnosti do času 2132, ale stroj času se porouchal a my se dostali do doby husitů a málem nás zabili křižáci. My jsme je přemohli, ale jen tak tak, ale stalo se něco se strojem času a vysílačkou, tak jsme ji opravili a dostali se do tábora 2004 s Villy Fogem. Villy Fog nám dal moc zabrat. A teď do toho horšího.

Zase cesta v čase, chtěli nás zabít strašliví černí rytíři, kteří jsou v noci bílí. Už to vypadalo, že budeme mrtví, ale nakonec jsme je přemohli. Pak bylo ještě něco horšího, zase přesun v čase, k hobitům, měli jsme uchránit hobity, ale nezvládli jsme to. Tak Frodo zemřel, a to byl náš poslední den, dál už to nevíme, museli jsme jet domů. Ale ve vlaku jsme taky prožili hodně dobrodružství – ve tmě. Málem jsme neměli peníze na jízdenky a pak asi 20 zastávek a jízda autobusem strašidelným údolím. Naštěstí jsme zdraví dojeli domů.

 

Majda Férová

 

Zanechte komentář

Můžete použít Texy! formátování.