Dopis z Holandska

Mijdrecht, 19. listopadu 2005. Milý sbore, milý bratře faráři Krupo,

po dlouhém zvažování a promýšlení ze strany naší pracovní skupiny a křesťanské služby obou sborů Protestantské církve v Mijdrechtu bylo rozhodnuto návštěvy Valašského Meziříčí ukončit.

Situace v České republice se do té míry zlepšila, že jsme přijali rozhodnutí zastavit projekt křesťanské služby pro Českou republiku – konkrétně pro Valašské Meziříčí. Následkem tohoto rozhodnutí se naše pracovní skupina rozpouští. Toto rozhodnutí jsme všichni přijali s bolestí v srdci. S velkou vděčností vzpomínáme na vřelá přijetí, kterých se nám ode všech Vás dostávalo během našich návštěv Valašského Meziříčí. Všechny dobré kontakty budou dále pokračovat již na základě kontaktů soukromých. Budeme samozřejmě pokračovat ve sběru šatstva a hraček na podporu obchůdku v Diakonii.

Přejeme Vám Boží požehnání a Ducha při práci na jeho vinici.

Jménem křesťanské služby sboru Protestantské církve v Mijdrechtu a jménem členů pracovní skupiny pro Českou republiku Vás upřímně zdraví Edith Bruin, Ridderschapstraat 6, 3641 JZ Mijdrecht, The Netherlands edith.bruin@hetnet.nl