O čem jedná naše staršovstvo – červen 2009

• Bratr Mikš pokračuje v zajišťování bohoslužebného nádobí pro vysluhování večeře Páně. Na příští poradě staršovstva podá veškeré další informace včetně cenových nabídek, aby staršovstvo mohlo včas rozhodnout.

• Sestra Hrtusová podala finanční informace: pokladna: 32 449,– Kč; běžný účet: 130 146,– Kč; sbírky:13 945,– Kč; byly zaplaceny stavební práce ve výši: 121 490,– Kč; saláry a dary: 22 900,– Kč; na Jeronymovu Jednotu dosud vybráno: 30 100,– Kč

• Hospodářské záležitosti: Bratr Jaroslav Mikš informoval o postupu oprav farního bytu: zbývá dokončit oprava podlah a nátěry dveří a oken.

• V sobotu 27. června – v 8:00 hodin – brigáda na mytí oken farního bytu.

• Definitivní podrobnosti a úkoly týkající se instalace nového kazatele sboru budou projednány na příští poradě.

• Sestra Bosáková oznámila odchod ze sboru v souvislosti s odstěhováním. Staršovstvo děkuje sestře Bosákové za všechnu práci, kterou pro sbor po celou dobu konala. Bude povolán první náhradník bratr Václav Fuksa za řádného člena staršovstva.

ze zápisu Pavla Trusiny